fbpx Ruszamy po nowe! - Słomiany DomSłomiany Dom

Ruszamy po nowe!

Za nami okres intensywnej pracy i wyzwań: organizacji i rozwoju naturalnych technologii w naszym nowym zakładzie w Szlachcie, w Borach Tucholskich, montażu pięknych domów, które Wam tu będziemy pokazywać i budowy nowych, odpowiednich fundamentów do komunikacji z Wami.

Jesteśmy tu, by opowiadać Wam o wyzwaniu naszego pokolenia, którym jest niewątpliwie transformacja świata, w którym żyjemy, w stronę bezemisyjną, ekologiczną, zdrową dla nas samych oraz naszego otoczenia. Wyzwanie to dotyczy również budownictwa, a elementem rozwiązania są włókna organiczne stosowane jako materiał izolacyjny – nasza specjalizacja.

By podjąć to wyzwanie wspólnie z Wami, ostatnie miesiące spędziliśmy nie tylko pracując nad technologią, w nowym zakładzie, która ziszcza się w realizacji naturalnych, trwałych, energooszczędnych budynków, ale i szykując narzędzia komunikacyjne – takie jak nowa strona internetowa, której premiera dziś następuje, wraz z nową oprawą wizualną naszej tutejszej opowieści i gotowość do zaproszenia Was w tą wspólną drogę po to, co dobre i nowe.

Tym samym dajemy Wam znać – jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania! Otwieramy zapisy na nowe realizacje budowlane z #PaneleSłomianyDom. Jeśli chcecie budować z nami – dajcie znać! Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Budujmy naturalnie!

#słomianydom

KONTAKT

501 973 216

Sp. Soc. Słomiany Dom
NIP 5542947661
KRS 0000669526
mBank 29 1140 2004 0000 3002 7676 7031     


    NEWSLETTER

      Right Menu Icon