fbpx Chcesz sprawdzić jak budujemy? Pomieszkaj i sprawdź! - Słomiany DomSłomiany Dom

Chcesz sprawdzić jak budujemy? Pomieszkaj i sprawdź!

Możesz pomieszkać i odpocząć w domach zbudowanych przez naszą spółdzielnię. Zarezerwuj, sprawdź, przekonaj się. Użytkownicy Booking.com ocenili nasz obiekt na 9,6.

https://www.booking.com/hotel/pl/slomiany-domek.pl.html

Słomiany Domek nie nazywa się tak bez przyczyny. To agroturystyka. W Borzechowie wybudowaliśmy dwa domy, które możesz zarezerwować. Ich ściany powstały z kostek słomy ściętej na sąsiadującym z posesją polu. Tynki wykonaliśmy z gliny pozyskanej z wykopów pod fundamenty. Ściany wspaniale izolują i są ciepłe w dotyku. Tynki gliniane pozwalają utrzymać optymalny mikroklimat wewnątrz pomieszczeń i są hipoalergiczne. Wszystko to przy zastosowaniu materiałów wyprodukowanych tylko przez Matkę Naturę. Wszystko to sprawia, że bajka o 3 świnkach staje się lekko nieaktualna.

W okolicy Słomianego Domku znajdują się 4 Jeziora. Wzdłuż największego, Borzechowskiego Wielkiego, znajduje się niezliczona ilość mniej lub bardziej zagospodarowanych plaż. W ośrodku wypoczynkowym można wypożyczyć kajak i wybrać się na wycieczkę w stronę jeziora Szteklin.Całości dopełniają jeziora Borzechowskie Małe oraz Niedackie. 2km od Borzechowa przepływa rzeka Wda. Jednodniowy spływ to ciekawy pomysł na urozmaicenie pobytu! Do Lasu ze Słomianego domku wychodzi się przez furtkę w płocie. Za nią czeka magiczna bukowa kraina, która kusi spokojnym szumem drzew i śpiewem ptaków. Las kusi spacerem przez cały rok. Wiosną – budzi się do życia, latem – obfituje w jagody, jesienią- zaprasza na grzybobranie , a zimą – kusi nartami biegowymi, które z chęcią pożyczymy. Podobnie zresztą jak rowery. Często odwiedzają nas też leśni mieszkańcy – sarny, lisy, dziki czy jelenie.Wystarczy 15 minut spacerkiem przez las i znajdziemy się w Arboretum w Wirtach. W tym istniejącym od ponad 130 lat ogrodzie dendrologcznym można podziwiać ponad 500 gatunków i odmian drzew i krzewów i ponad 150 gatunków runa leśnego. Ogród wygląda pięknie o każdej porze roku. Warto wrócić do Słomianego Domku. Czekać tu będzie na Was sauna.

Zarezerwuj, sprawdź, przekonaj się. Możesz mieć taki swój.

✅ http://www.slomianydomek.pl/

Budujmy naturalnie!

#słomianydom

KONTAKT

501 973 216

Sp. Soc. Słomiany Dom
NIP 5542947661
KRS 0000669526
mBank 29 1140 2004 0000 3002 7676 7031     


    NEWSLETTER

      Right Menu Icon